rozwiązania dla Twojej wygody
i dla Twojego bezpieczeństwa...

Tacho Serwis

oddział Elbląg

82-300 Elbląg, ul. Warszawska 128
tel. 55 232 65 70, kom 501 741 781
e-mail: tacho-serwis@wp.pl

oddział Kwidzyn

11-123 Kwidzyn, ul. Lotnicza 1
tel. 55 232 65 70, kom 512 080 409

OFERUJEMY :

  • Sprawdzenia (legalizacja) tachografów samochodowych analogowych i cyfrowych wszystkich typów.
  • Montaż i naprawa tachografów - wszystkie typy
  • Sprzedaż części zamiennych do tachografów analogowych
  • Sprzedaż hurtowa wykresówek oraz papieru do systemu tachografu cyfrowego
  • Sprzedaż nadajników do tachografów wszystkich typów
  • Sprzedaż oprzyrządowania do samodzielnej oceny wykresówek .

PROGRAMY I URZĄDZENIA DO POBORU I GROMADZENIA DANYCH Z TACHOGRAFÓW CYFROWYCH

TACHOMATT Yellow

Gromadzenie i analiza danych z wykresówek, kart kierowców oraz tachografów cyfrowych!
 Kompleksowa obsługa danych z tachografów analogowych i cyfrowych w jednym programie!

Pełna zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi (również z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 561/2006 dot. obowiązku przechowywania danych)!

Tachomatt Yellow jest nowoczesnym programem komputerowym wspomagającym przechowywanie informacji o aktywności kierowców i pojazdów w firmach. Na podstawie wprowadzonych danych oraz obowiązujących przepisów prawnych program dokonuje analizy czasu pracy kierowców i związanych z tym naruszeń.

Wraz z pełną wersją programu klient otrzymuje czytnik kart oraz klucz TachoDrive!

 

TachoDrive 2

TachoDrive2 (TD2) jest urządzeniem przeznaczonym do pobierania danych w Systemie Tachografów Cyfrowych. Wraz z załączonym oprogramowaniem TachoDrive Express, pozwala spełnić ustawowe wymagania dotyczące pobierania i przechowywania danych z Systemu.
Umożliwia pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy (wbudowany slot), jak też z pamięci masowej tachografu (załączony kabel).

Dostepne oprogramowanie TACHOMATT Yellow Light, które można pobrać z www.tachomatt.com, umożliwia konfigurowanie TachoDrive'a w taki sposób, aby możliwe było pobranie okreslonych danych z tachogarfu.
Urządzenie TD2 znakomicie współpracuje z oprogramowaniem TACHOMATT Yellow, posiadającym znacznie szersze możliwości w zakresie obróbki , analizy i prezentacji zgromadzonych danych.

TachoDrive2 (TD2) jest urządzeniem przeznaczonym do pobierania danych w Systemie Tachografów Cyfrowych. Wraz z załączonym oprogramowaniem TachoDrive Express, pozwala spełnić ustawowe wymagania dotyczące pobierania i przechowywania danych z Systemu.
Umożliwia pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy (wbudowany slot), jak też z pamięci masowej tachografu (załączony kabel).

Dostepne oprogramowanie TACHOMATT Yellow Light, które można pobrać z www.tachomatt.com, umożliwia konfigurowanie TachoDrive'a w taki sposób, aby możliwe było pobranie okreslonych danych z tachogarfu.
Urządzenie TD2 znakomicie współpracuje z oprogramowaniem TACHOMATT Yellow, posiadającym znacznie szersze możliwości w zakresie obróbki , analizy i prezentacji zgromadzonych danych.